Kabiny sanitarne
 pomieszczenia sanitarne
 pomieszczenia nartyskowe
 pom. specjalne dla dzieci
 parametry techniczne
 kolorystyka kabin
 galeria

Ściany przestawne
 informacje ogólne
 zabudowa przestrzeni otwartej
 zabudowa pom. technicznych
 drzwi
 parametry techniczne

Ściany składane
 przepierzenia składane
 modułowe ściany ruchome
 mod. ściany ruchome szklane
 
Oferta / Ściany przestawne / zabudowa pom. technicznych

  HOYEZ - system zabudowy przestrzeni

HOYEZ - system zabudowy pomieszczeń technologicznych

Funkcjonalność oferowanego systemu pozwala na kształtowania czasami bardzo skomplikowanej w formie zabudowy w obiektach o charakterze przemysłowym, badawczym oraz w dużych placówkach handlowych.

Nasze doświadczenia, wynikające z uczestnictwie w realizacji kompleksowej zabudowy wnętrz w dużym obiekcie przemysłowym, obejmujące swoim zakresem zarówno stworzenie zabudowy pomieszczeń biurowych jak i pomieszczeń technologicznych na halach, ugruntowują nasze przekonanie o szczególnych cechach systemowej zabudowy ścian, których nie możemy się spodziewać stosując tradycyjnej formy tworzenia wnętrz.

Stworzenie funkcjonalnych pomieszczeń biurowych, laboratoryjnych oraz zamykanie ciągów technologicznych w pomieszczeniach o charakterze produkcyjnym i badawczym, wpływają zasadniczo na komfort pracujących tam ludzi oraz ich bezpieczną pracę. Wspomniane wcześniej cechy systemu, dotyczące możliwości przebudowy wcześniej zmontowanych ścian są szczególnie przydatne w tego typu sytuacjach, umożliwiając dokonanie czynności demontażu i montażu w bardzo krótkim czasie, bez praktycznie ingerencji w trwające procesy związane z funkcjonowaniem obiektu

 

RGL System  Szczecin, ul. Chełmońskiego 4, tel./fax (091) 487 09 39, mobile 607 451 100, e-mail: biuro@rglsystem.pl      
   realizacja www.ssi.com.pl