Kabiny sanitarne
 pomieszczenia sanitarne
 pomieszczenia nartyskowe
 pom. specjalne dla dzieci
 parametry techniczne
 kolorystyka kabin
 galeria

Ściany przestawne
 informacje ogólne
 zabudowa przestrzeni otwartej
 zabudowa pom. technicznych
 drzwi
 parametry techniczne

Ściany składane
 przepierzenia składane
 modułowe ściany ruchome
 mod. ściany ruchome szklane
 
Oferta / Ściany przestawne / zabudowa przestrzeni otwartej

  HOYEZ - system zabudowy przestrzeni

HOYEZ - system zabudowy przestrzeni otwartej

Szczególnie w obiektach użyteczności publicznej znalazły zastosowanie zabudowy, tworzone jako przegrody, które nie zajmują całej wysokości pomieszczenia i stanowią doskonałą formę wyodrębnienia kilku pomieszczeń biurowych na dużej powierzchni.

System HOYEZ pozwala z chwilą zmiany koncepcji zabudowy pomieszczenia wynikającej z potrzeby zwiększenia stanowisk obsługi petentów , wzrostu zatrudnienia lub zmiany lokalizacji instytucji czy przedsiębiorstwa, na dokonanie zmian w zakresie ukształtowania zabudowy, nowej aranżacji kolorystycznej, ewentualnie demontaż i montaż w nowym miejscu.

Dodatkowym atutem takiej zabudowy jest uniknięcie ograniczeń wynikających z zamontowanych na suficie systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub p. poż. Nawet niewielkie fragmenty ścian stworzone poprzez zastosowanie oferowanego przez nas systemu pozwalają nadać pomieszczeniu nowoczesny charakter, podnosząc w znacznym stopniu jego walory użytkowe i estetyczne, zwiększając przy tym pozytywny odbiór w zakresie wizualnej identyfikacji instytucji czy firmy.

RGL System  Szczecin, ul. Chełmońskiego 4, tel./fax (091) 487 09 39, mobile 607 451 100, e-mail: biuro@rglsystem.pl      
   realizacja www.ssi.com.pl