Kabiny sanitarne
 pomieszczenia sanitarne
 pomieszczenia nartyskowe
 pom. specjalne dla dzieci
 parametry techniczne
 kolorystyka kabin
 galeria

Ściany przestawne
 informacje ogólne
 zabudowa przestrzeni otwartej
 zabudowa pom. technicznych
 drzwi
 parametry techniczne

Ściany składane
 przepierzenia składane
 modułowe ściany ruchome
 mod. ściany ruchome szklane
 
Oferta / Ściany przestawne / informacje ogólne

  HOYEZ - system zabudowy przestrzeni

HOYEZ - system zabudowy przestrzeni

Stworzenie nowoczesnego wnętrza o indywidualnym charakterze i aranżacją dostosowaną do wymagań i oczekiwań użytkownika XXI wieku, to podstawowe zadanie jakie przejmują na siebie, szeroko stosowane na świecie systemy ścianek przestawnych.

Twórcom uczestniczącym w procesie tworzenia tego typu systemów, przyświeca idea stworzenia zestawu elementów wykonanych z nowoczesnych materiałów, które powinny odpowiadać kryteriom całkowitej wymienności, z założeniem wielokrotnej, późniejszej modyfikacji, przy zachowaniu wszelkich zalet technicznych i estetycznych .
Nasza oferta odnosząca się do systemów tego rodzaju, skierowana jest do uczestników procesów inwestycyjnych związanych z tworzeniem nowych obiektów oraz remontowaniem obiektów już istniejących.
Możliwości systemów ścianek przestawnych obejmują tworzenie pomieszczeń o charakterze biurowym w obiektach użyteczności publicznej, placówkach służby zdrowia oraz placówkach związanych z szkolnictwem.


W obiektach o charakterze przemysłowym oraz handlowym walory systemowej formy zabudowy wnętrz, znalazły szczególne zastosowanie ze względu na możliwość dokonywania zmian zabudowy, dostosowując ją do zmieniających się dynamicznie potrzeb.

Oferowana przez nas systemowa zabudowa pomieszczeń, realizowana jest w oparciu o ścianki przestawne francuskiej firmy HOYEZ i stanowi przykład systemu dostosowanego do wymogów nowoczesnego budownictwa.
Zestaw cech określających ten system to gwarancja powstawania wnętrz o szczególnym charakterze, ukierunkowany na spełnienie oczekiwań przyszłych użytkowników.

Szczególne cechy charakteryzujące system HOYEZ umożliwiają stosowanie tej formy zabudowy również do tworzenia ścian o nie pełnej wysokości celem uzyskania pomieszczeń o tzw. otwartej przestrzeni oraz wykonanie pomieszczeń w obiektach produkcyjnych i handlowych dla zabudowy pomieszczeń technologicznych.

Jednym z podstawowych elementów w kształtowaniu zabudowy wnętrz jest odpowiednie do ich charakteru dostosowanie drzwi. Oferowany przez nas system umożliwia zastosowanie drzwi w szerokim wyborze konfiguracji.

Cechy charakteryzujące system HOYEZ:
  estetyczna kolorystyka osiągana poprzez malowanie proszkowe elementów systemu.
  zestaw profili i modularny układ tworzonych ścianek kształtuje zabudowę dla optymalnego wykorzystania powierzchni pomieszczenia,
  szybki montaż, skracający w znacznym stopniu termin zakończenia inwestycji i umożliwiających nam realizacje zleceń na terenie całego kraju.
  nieograniczona swoboda w zastosowaniu wypełnień:
  szyby standardowe, bezpieczne oraz specjalnie przygotowane,
  płyty meblowe laminowane pojedyncze lub podwójne z wełną mineralną wewnątrz,
  płyty gipsowe z przygotowaną poprzez malowanie powierzchnią
  żaluzje zainstalowane pomiędzy układ dwóch szyb, w kolorystyce ogólnie dostępnej na rynku.

RGL System  Szczecin, ul. Chełmońskiego 4, tel./fax (091) 487 09 39, mobile 607 451 100, e-mail: biuro@rglsystem.pl      
   realizacja www.ssi.com.pl